Firmy zainteresowane wystawieniem się na Konferencji KIKE prosimy o kontakt poprzez e-mail:

W odpowiedzi wyślemy kompletny cennik wraz z poglądową mapką powierzchni wystawienniczej w postaci plików PDF.


Nelro Data

W NELRO DATA DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE. KONCENTRUJEMY SIĘ NA DOSTARCZANIU WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG.
Od 2013 roku dajemy naszym klientom możliwość korzystania z najnowszych technologii światowych liderów branży IT. Znamy rynek jak nikt inny i jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do trudno dostępnych produktów. Wszystko to w bezkonkurencyjnych cenach.

W Nelro Data do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług. Jesteśmy świadomi dynamiki rynku IT i potrafimy dostosować się do szybko zachodzących zmian. Nasi klienci mogą być pewni, że rozwiązania które dostarczamy są najnowocześniejsze i najlepsze z możliwych.
Jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem w Polsce marek: NETIS, TG-NET, MADEX, HSK DATA, INTERLINE, EFINGO, DJI, TOSHIBA, GOBOARD.
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem: APC, CISCO, DELL, EATON, LENOVO, MICROSOFT.


xbest

XBEST.PL to polska spółka z blisko 10-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Jest jednym z największych importerów kabli i akcesoriów światłowodowych na rynku polskim, a od kilku lat z sukcesem zdobywający rynki europejskie.
Wytrwale realizuje stawiane sobie cele. Od samego początku priorytetem dla firmy było oferowanie produktów najwyższej jakości, godnych polecenia, a jednocześnie w przystępnych cenach. Doświadczenie i kreatywność to cechy jej pracowników. Szanuje każdego klienta i wychodzi naprzeciw jego oczekiwaniom i wyzwaniom. Co ważne, firma ma wpływ na każdy etap produkcji oferowanych produktów. Ciągle się rozwija, interesuje nowościami i rozwiązaniami technologicznymi, które stara się przenieść na swój rodzimy rynek, często jest pionierem w swoich działaniach.
Niewątpliwym sukcesem spółki jest współpraca z takimi gigantami jak EXTREME NETWORKS i INNO INSTRUMENT, która mianowała ją Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce. A także zaufanie, jakim wykazali się liczni beneficjanci dotacji unijnych POIG 8.3 i 8.4, którzy swoje sieci telekomunikacyjne wybudowali przy użyciu produktów z logo XBEST.PL.


Wyceń Swoją Sieć

Nowy produkt jakim jest wyceń swoją sieć ułatwia komunikację na poziomie - sprzedający zasoby sieciowe (wydzieloną część (zorganizowaną) przedsiębiorstwa) a nabywający. Przygotowuje wyceny branżowe i ustala cenę przedsiębiorstwa. Edukuje z zasad obowiązujących przy tego typu transakcjach.


G DATA

Od 30 lat nieustannie doskonalimy nasze produkty, by móc zapewnić absolutne bezpieczeństwo ich użytkownikom. Rezultat naszej pracy to wielokrotnie nagradzana i uznane w testach programy antywirusowe. Oprogramowanie G DATA to perfekcyjna i wszechstronna ochrona sprzętu dzięki łatwej instalacji, intuicyjnej obsłudze i znakomitej wydajności. Firma powstała w 1985 roku w Bochum. Eksperci G DATA opracowując swojego pierwszego antywirusa stali się prekursorem i firmą wyznaczającą standardy bezpieczeństwa IT dla całej branży. G DATA jest najstarszym producentem oprogramowania antywirusowego na świecie. Nasz asortyment składa się z całego pakietu rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz małych jak i dużych klientów biznesowych. Rozwiązania G DATA obecnie są dostępne w ponad 90 krajach na całym globie.


EXATEL

Jesteśmy największym polskim operatorem telekomunikacyjnym kontrolowanym przez Skarb Państwa. Od ponad 20 lat łączymy wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów, dostarczając swoje rozwiązania dla operatorów, biznesu i administracji publicznej. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji i bezpieczeństwa IT dla klientów w dowolnym miejscu w Polsce. Ponadto – jako głosowy operator hurtowy – skutecznie działamy na rynku globalnym. Opieramy się na nowoczesnej i rozległej sieci transmisyjnej. Współpracujemy z kilkuset operatorami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy teleinformatycznym mostem łączącym wschód i zachód Europy.


BKT

BKT Elektronik jest polskim producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań na rzecz Telekomunikacji, Teleinformatyki, Automatyki i Przemysłu. Posiadamy 20 letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej. Aktywnie ich wspieramy zarówno doradztwem technicznym jak i projektowym. Nasze systemy pracują w hotelach, szpitalach, bankach, biurowcach, uniwersytetach, urzędach, serwerowniach, zakładach produkcyjnych oraz stadionach sportowych. W ramach kompleksowej oferty projektujemy i dostarczamy: szafy i obudowy ICT, szafy przemysłowe wewnętrzne i obudowy zewnętrzne, system okablowania strukturalnego oraz rozwiązania światłowodowe (całościowa oferta do budowy sieci dla POPC). Udział w projektach: Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej, Dolnośląska Sieć Szerokopasmowa, Mazowiecka Sieć Szerokopasmowa.


AVM

AVM jest niemieckim producentem urządzeń do połączeń szerokopasmowych i inteligentnej sieci domowej. Ze swoją linią produktów FRITZ! dla połączeń kablowych, DSL, LTE, WLAN, DECT oraz powerline, firma AVM jest wiodącym w Niemczech i Europie producentem szerokopasmowych urządzeń i produktów do sterowania inteligentnym domem. W Niemczech FRITZ!Box jest najbardziej znaną marką routerów bezprzewodowych. W roku 2013 AVM zatrudniała 450 pracowników, a jej obrót wyniósł 300 milionów Euro. Założona w Berlinie w 1986 roku firma, od samego początku skupiła się na rozwijaniu bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla szerokopasmowych połączeń.


TPLINK

TP-Link jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Udział TP-Link w rynku produktów WLAN wynosi ponad 40 proc. (IDC, IV kwartał 2015), co zapewnia firmie zdecydowaną pozycję lidera. Obecnie TP-Link współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-Link dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. 


Telewizja_swiatlowodowa

EVIO Polska to właściciel i dystrybutor marki Telewizja Światłowodowa kierowanej do operatorów telekomunikacyjnych oraz abonentów końcowych. Od ponad sześciu lat EVIO Polska jest partnerem technologicznym operatorów kablowych oraz ISP, którym dostarcza innowacyjne rozwiązania niezbędne do świadczenia usług TV cyfrowej. EVIO zapewnia operatorom bezinwestycyjne uruchomienie pełnej usługi TV cyfrowej bez angażowania środków w technologię i sprzęt, zapewniając Partnerom swobodę w budowaniu własnej oferty. Kompleksowa propozycja współpracy dla Partnerów EVIO obejmuje nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i dostęp do sygnału ponad 350 kanałów, ale także bardzo szerokie wsparcie marketingowe w ramach marki Telewizja Światłowodowa oraz zapewnienie aktywnych działań sprzedażowych, dzięki ogólnopolskiej sieci sprzedaży aktywnej EVIO. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.evio.info


redclover_logo

Red Clover: smart IT solutions
Dystrybutor rozwiązań i usług dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej.
Jesteśmy ważnym partnerem dla Operatorów Lokalnych w zakresie doradztwa i budowy sieci telekomunikacyjnych oraz innowacyjnym dostawcą technologii IT dla sektora administracji publicznej i przedsiębiorstw.

Wykorzystujemy przy tym alternatywne technologii w stosunku do powszechnie dostępnych na rynku, osiągając największy stopień innowacyjności projektów.

Nasza firma zapewnia stabilny rozwój i niezawodność działania. Od 2006 roku prowadząc działalność w sektorze IT/Telco dzielimy się swoim doświadczeniem w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla różnych segmentów rynku, oferując zaawansowane systemy w zakresie przesyłania danych poprzez sieci przewodowe i bezprzewodowe oraz zapewniając ich wysokie bezpieczeństwo.

CC_Partners

Początki C&C Partners sięgają 1992 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od branży telekomunikacyjnej. Dziś naszym klientom oferujemy kompleksowe Rozwiązania Budynkowe, Telekomunikacyjne oraz Systemy wizji maszynowej.

Od 1998 roku należymy do Grupy TKH (założonej w 1930 r.) – międzynarodowego holdingu notowanego na giełdzie w Amsterdamie – Grupa TKH zrzesza ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych.


BATNA

Firma Batna obecnie jest jednym z największych dystrybutorów marek Ubiquiti, Mikrotik i Extralink w Polsce i Europie. Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment sprzętu sieciowego do radiowej i optycznej transmisji danych. Służymy wszelką pomocą w projektowaniu sieci WLAN oraz pomagamy w doborze sprzętu. W naszej ofercie znajdują się m.in. routery, punkty dostępu, anteny, kamery oraz kabel. Świadczymy również usługi serwisowe.


Orange_art

 Jesteśmy dużym i dynamicznym przedsiębiorstwem, oferującym kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dysponując nowoczesną siecią telekomunikacyjną o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki temu zaspakajamy potrzeby biznesowe operatorów telekomunikacyjnych na terenie całego kraju.
W naszym portfolio znajdują się usługi:
- wykorzystujące technologie xWDM, SDH, ATM/FR oraz Ethernet, w zakresie przepływności od 1 Mb/s do 100 Gb/s z możliwością zestawiania połączeń między lokalizacjami klienta,
- operatorskiego dostępu do zasobów sieci Internet oraz platformy peeringowej TPIX,
- dostępu do infrastruktury teletechnicznej dostarczanej m.in. dla dużych projektów o zasięgu krajowych (np. POPC).
Dla potrzeb zaplanowania własnej sieci oferujemy infrastrukturę w zakresie kanalizacji kablowej, słupów, wież i masztów, przestrzeni technicznych w budynkach, szafach zewnętrznych lub studniach kablowych. Wykonamy zlecony nam projekt techniczny w przypadku korzystania z tej infrastruktury. Celem działalności Orange Polska jest dostarczanie zaawansowanych produktów telekomunikacyjnych najwyższej jakości, budujących wysoką satysfakcję kliencką.


Wasko

 WASKO S.A. jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych. Spółka od 1988 roku dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora telekomunikacyjnego, paliwowo-energetycznego i przemysłowego, a także dla administracji publicznej. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania systemów informatycznych, automatyki i elektroniki. Dysponujemy kompleksową ofertą dostosowaną do potrzeb małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych obejmującą projektowanie i budowę pasywnych sieci światłowodowych, dostęp radiowy, aktywną część sieciową, niezbędne aplikacje oraz usługi serwisowe dla sieci telekomunikacyjnych.

W spółce WASKO SA jest zatrudnionych ponad 700 pracowników, a w grupie kapitałowej, w skład której wchodzą COIG SA, GABOS sp. z o.o. oraz D2S sp. z o.o, około 1500 z czego ponad 80 procent to osoby z wyższym wykształceniem, posiadające certyfikaty dokumentujące wysokie kwalifikacje zawodowe. Siedziba Zarządu WASKO S.A. mieści się w Gliwicach. Na terenie kraju posiadamy 15 oddziałów zlokalizowanych głównie w miastach wojewódzkich. Największe z nich znajdują się w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Jesteśmy młodym (średnia wieku 31 lat), nowocześnie zorganizowanym, w pełni zinformatyzowanym przedsiębiorstwem zbudowanym na solidnych podstawach finansowych, osiągającym poważne sukcesy w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju.


vector-solutions

 VECTOR SOLUTIONS jest częścią dynamicznie rozwijającego się koncernu technologicznego VECTOR GROUP, działającego na rynkach globalnych. VECTOR budował swoje doświadczenie przez ponad 25 lat istnienia na rynku, dostarczając rozwiązania w obszarze infrastruktury sieci i smart meteringu.

VECTOR SOLUTIONS specjalizuje się w projektowaniu, integracji i utrzymaniu kompleksowych rozwiązań „end to end” dla operatorów telekomunikacyjnych, kablowych i branży mediów w Polsce. Naszą podstawową kompetencją są technologie infrastruktury dostępowej, transmisji danych i wideo. Oferujemy usługi związane z consultingiem biznesowym i technologicznym w zakresie rozwoju i optymalizacji sieci.


  Impakt

Impakt S.A. to jedna z czołowych polskich firm zajmujących się dystrybucją w segmencie akcesoriów i podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych i elektroniki użytkowej.
W segmencie sieciowym Impakt S.A. jest, między innymi, największym na terenie UE dystrybutorem marki Netis oraz wyłącznym dystrybutorem rozwiązań PowerWalker, Lanberg, Gembird oraz Delock w Polsce. Od niedawna portfolio Impaktu wzbogaciło się również rozwiązania marki Asustor.
Bogata oferta modeli serwerowych zasilaczy awaryjnych PowerWalker w połączeniu z coraz szerszym wyborem szaf i narzędzi sieciowych Lanberg oraz sprzętem sieciowym marki Netis i serwerami NAS od Asustor, stanowi kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich serwerowni. W portfolio Impaktu znajdziemy również okablowanie strukturalne marki Gembird oraz specjalistyczne adaptery i kontrolery marki Delock.


  ING rgb

ING Księgowość to innowacyjne biuro usług outsourcingowych dla biznesu. Dostarczamy Klientom aktualne informacje finansowe i kadrowe w momencie, kiedy ich potrzebują. Wspieramy zarządzanie płynnością finansową firmy - tym bardziej, że wszystkie ważne dane są zlokalizowane w jednym miejscu i z nieograniczonym dostępem – w portalu ING KsięgowośćOnLine.
Dla naszych Klientów oddajemy do dyspozycji zespół specjalistów, który na bieżąco czuwa nad wszystkimi sprawami z obszaru księgowości, kadr i płac oraz podatków. Współpraca w takim modelu oraz wygodne funkcje portalu pozwalają w dużym stopniu oszczędzić czas Klientów. Czas, który Państwo zyskacie, można przeznaczyć na dalszy rozwój Państwa firmy.
Obszary, w których wspieramy naszych Klientów to:
• profesjonalne doradztwo
• bieżąca informacja z obszaru podatków
• zarządzanie płynnością
• elektroniczna dokumentacja

LoVo

Podstawową działalnością Spółek z grupy LoVo jest świadczenie hurtowych usług telekomunikacyjnych dla operatorów w Polsce i na Świecie. LoVo posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów oraz klientów biznesowych. W branży telekomunikacyjnej specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla rynku hurtowego. Specjalizujemy się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań telefonii stacjonarnej, która obejmuje m. in.:
Budowę i uruchamianie platform telekomunikacyjnych serii HIPERUS
Budowę i obsługę punktów styku, w tym rozgłaszanie numeracji międzyoperatorskich oraz przenośność numerów
Uruchamianie łączy telekomunikacyjnych wraz z numeracją publiczną.


rateart_logo

RATE ART P.H.U. istnieje od 2002 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi, posiada również oddziały w Krakowie i Warszawie. Świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej telekomunikacji.
RATE ART zajmuje się dostawą urządzeń aktywnych oraz przyrządów do pomiaru sieci, zarówno tych opartych na miedzi, jak i optycznych. Współpraca z międzynarodowymi firmami takimi jak: EXFO, Sumitomo, Psiber, Chemtronics czy Fremco, będących liderami w dostarczaniu rozwiązań dla telekomunikacji pozwala na wdrażanie na rynku polskim najnowszych światowych rozwiązań. Szeroka gama urządzeń (w tym: reflektometry – MaxTester730C, mierniki mocy - PPM350C, spawarki światłowodowe - T-71C+, czy urządzenia do certyfikacji sieci miedzianych i strukturalnych) oraz znajomość ryku pozwala odpowiadać na potrzeby klientów rynku telekomunikacyjnego w Polsce. Firma, jest również jednym z czołowych centrów treningowych z zakresu telekomunikacji. Organizuje nie tylko szkolenia, ale również oferuje klientom kompleksową pomoc w doborze rozwiązań zoptymalizowanych do ich potrzeb. Ponadto, nasi klienci mogą liczyć na stały kontakt oraz wsparcie merytoryczne 24h/7 dni. Rocznie, w naszej firmie, jak i we wskazanych lokalizacjach, szkolimy od 300 do 400 osób. Szkolenia obejmują obsługę sprzętu oraz zakres wiedzy teoretycznej niezbędnej do pracy technika, managera, czy administratora danego typu sieci.


SGT S.A.

Firma SGT S.A. lider rynku usług telewizyjnych oferowanych operatorom ISP w Polsce, powstała w 2007 roku w ramach Grupy 3S. Na polski rynek telekomunikacyjny wkroczyła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach. Usługa sygnowana renomowaną marką JAMBOX obejmuje najbogatszą ofertę programową na rynku, niedostępną w żadnej innej platformie telewizyjnej.
W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.
www.sgtsa.pl


Cyberteam

Spółka Cyberteam powstała w 2006 roku. W początkowym okresie głównym pionem działalności Cyberteam była produkcja anten mikrofalowych oraz sprzedaż wszelkiego typu urządzeń stosowanych w branży telekomunikacyjnej.
Obecnie Cyberteam zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i produkcją różnego typu Adapterów PoE, Netprotectorów PoE, obudów , osłon anty zakłóceniowych do anten MiktoTik i Ubiquiti oraz szaf hermetycznych, dzięki czemu w chwili obecnej Cyberteam jest największym producentem tego typu urządzeń i posiada swoich dystrybutorów w calej Europie i Azji.
Najnowszym szczeblem działalności Cyberteam są światłowody, co było motorem do stworzenia niezależnej marki. Inspiracją do stworzenia marki Fibertechnic ® był dynamicznie rozwijający się rynek światłowodowych oraz zapotrzbowanie na profesjonalne rozwiązania. Dla marki Fibertechnic® tworzony jest kompletny osprzęt śwatłowodowy przez przełącznice, organizery kabli, skrzynki dostępowe po zewnętrzne rozdzielnice światłowodowe.
Własny park maszyn i bogate zaplecze techniczne pozwalają nam na zreazlizowanie każdego zamówienia dostosowanego do indywidulanych potrzeb klienta..


Asseco Poland

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.

Stoimy dziś na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Jesteśmy największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto w rankingu Truffle 100, zajęliśmy szóste miejsce wśród największych producentów oprogramowania w Europie. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach na całym świecie i zatrudniamy przeszło 20.900 osób.

Działając na międzynarodowych rynkach, zbieramy wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy Asseco. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla naszych klientów, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości. Wzajemne relacje opieramy na partnerstwie, zaufaniu oraz zrozumieniu. W ten sposób tworzymy zdywersyfikowane portfolio przychodów. To sprawia, że jesteśmy firmą stabilną finansowo – gotową do realizacji największych oraz wymagających projektów. Przeznaczając duże nakłady finansowe na badania i rozwój, wciąż udoskonalamy wszystkie wykorzystywane przez nas technologie.


it partners

IT Partners Telco Sp. z o.o. została założona w lipcu 2005 roku jako spółka specjalizująca się w dostawie i projektowaniu rozwiązań dla sieci transmisji danych opartych o urządzenia mikrofalowe lub z nich korzystające. W trakcie swojej działalności, z racji prowadzonych projektów, zakres został poszerzony o światłowodowe sieci transmisji danych dając w efekcie możliwość dostarczenia klientom IT Partners Telco Sp. z o.o rozwiązań pod klucz, zapewniające spełnienie jego potrzeb.


  Avios

Telewizja AVIOS to unikatowa platforma telewizyjna stworzona przez operatora ISP dla operatorów ISP. W telewizji AVIOS odnajdziecie szeroką ofertę programową i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym pierwszą w Polsce komercyjnie wdrożoną telewizję 4K. Niezwykle istotnym elementem AVIOSa są KORBOXy - gama multimedialnych, nowoczesnych dekoderów IPTV, w tym KORBOX ULTRA - pierwszy i jedyny w Polsce STB 4K (UHD) i KORBOX 3.0 - pierwszy i jedyny w Polsce STB z wejściem światłowodowym (GPON/ACTIVE ETH). Twórcą Telewizji AVIOS jest KORBANK S.A. - największy lokalny operator telekomunikacyjny we Wrocławiu. Jeśli chcesz telewizję idealnie dopasowaną do potrzeb operatora ISP, bo stworzoną i wdrożoną przez innego operatora ISP dla swoich Klientów - wybierz AVIOS! Oprócz telewizji - AVIOS to również platforma sprzedażowa TWOICH usług.


Atmos gammbud astabud

ASTA-BUD sprzedaż, doradztwo i serwis amerykańskich kretów HAMMERHEADE.

ATMOS CHRAST. Czeska fabryka sprężarek śrubowych i agregatów prądotwórczych min. do wdmuchiwania światłowodów i wykonywania przecisków pod drogami.50 –cio letnie doświadczenie w produkcji.

GAMM-BUD Sp. z o.o. od ponad dwudziestu lat zajmuje się technologią wdmuchiwania kabli światłowodowych. Od trzech lat produkujemy własne wdmuchiwarki Blue Dragon Jet do mikrokabli i specjalne wdmuchiwarki „mini” dedykowane do sieci FTTH .


Telkom Telmor

TELKOM-TELMOR to polska firma, która od początku swojego istnienia wyznacza najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań do transmisji sygnałów. Przez wiele lat obecności na rynku firma wypracowała unikalne know-how w zakresie projektowania, produkcji i integracji urządzeń elektronicznych. Producent posiada własny dział R&D z zapleczem naukowo-badawczym oraz wykwalifikowaną kadrą inżynierską. Oferta produktowa TELKOM-TELMOR obejmuje wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne wykorzystywane w technice cyfrowej do obsługi sieci HFC oraz xPON. Firma na stałe współpracuje również m.in. z markami PCT, PBN oraz SENCORE. Produkty te są bazą dla świadczonych przez firmę usług projektowania i integracji systemów dla operatorów kablowych.
    Wizytówką oferty TELKOM-TELMOR jest dbałość o zachowanie jak najwyższego stosunku jakości do ceny, zarówno produktów, jak i usług. Dzięki starannej selekcji i rzetelnej kontroli oferowanych urządzeń, ich rzeczywiste parametry są zawsze zgodne z parametrami deklarowanymi w specyfikacji. Jako producent TELKOM-TELMOR zapewnia dostępność swoich produktów oraz gwarantuje ciągłość wiarygodnej, fabrycznej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Na każdym etapie współpracy firma zapewnia najwyższe standardy obsługi oraz pełne wsparcie techniczne.


alfa_extranet

AlfaExtraNet jest prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie dystrybucji i wdrażania zaawansowanych technologii teleinformatycznych. Ofertę naszą kierujemy do dużych i małych przedsiębiorstw oraz firm z branży teleinformatycznej jak i jednostek samorządowych i administracyjnych. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroką gamę produktów wiodących firm takich jak:  ZTE, Infomir, Mikrotik, Ubiquiti, Tp-Link, Solarix, Medium. Dzięki stałej współpracy jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy chcą szybko, solidnie i w miłej atmosferze dokonać transakcji.


s-optix

Firma S-OPTIX jest nowym na rynku dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych ze szczególnym naciskiem na techniki światłowodowe. Specjalizuje się w dostarczaniu elementów sieci światłowodowej (kable liniowe i mikrokable, osprzęt stacyjny i liniowy), kompleksowych systemów telekomunikacyjnych (Carrier Ethernet, xPON, xWDM) oraz autorskich rozwiązań do budowy sieci dostępowych (FTTx indoor/outdoor/aerial) wraz z platformą aktywną (AON, EON, GPON, eLTE). Firma jest Autoryzowanym Partnerem firmy Huawei i innych znanych producentów.


upc-biznes

UPC Polska jest wiodącym operatorem sieci kablowej i dostawcą usług komunikacyjnych i rozrywki dla konsumentów i firm w całej Polsce. Na dzień 30 września 2016, w zasięgu hybrydowej światłowodowo-koncentrycznej sieci UPC było 3,1 mln gospodarstw domowych w ponad 150 miastach, włącznie z Warszawą, Krakowem i Katowicami. Na koniec trzeciego kwartału 2016 r. UPC Polska dostarczała 2,9 mln usług do 1,4 mln unikalnych klientów, w tym 1,2 mln usług telewizyjnych, 1,1 mln usług szerokopasmowego Internetu i 632 tys. usługi telefonii stacjonarnej. Spółka posiada w ofercie usługę Horizon TV – platformę telewizji następnej generacji, która na dzień 30 września 2016 r. miała 230 tys. abonentów, a także zapewnia klientom dostęp do około 700 tys. punktów dostępu do sieci Wi-Fi w ramach całej sieci. Ponadto UPC Polska oferuje szeroki zakres usług telewizyjnych, telefonicznych, dostępu do Internetu oraz przesyłu danych dla firm prowadzących działalność w obszarach objętych siecią usług Spółki.


easycall

Jeden z największych operatorów VoIP w Polsce, easyCALL.pl opracował produkt – wirtualną centralkę, system który umożliwia zarządzanie połączeniami telefonicznymi za pośrednictwem przeglądarki internetowej, konfigurowania rozszerzeń, przekierowania połączeń oraz ustawiania powiadomień..


extreme_by_vera

Firma Extreme Networks od lat znajduje się w czołówce producentów innowacyjnych rozwiązań sieciowych instalowanych na całym świecie. Pozycję lidera podtrzymuje dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, nakładom na rozwój i koncentrowaniu się na dostarczaniu kompleksowych i nowatorskich rozwiązań.
Obecną pozycję Extreme Networks zawdzięcza najlepszym w swojej klasie technologiom LAN, WLAN, szeroko pojętemu bezpieczeństwu (systemy NAC i SIEM), a także zaawansowanemu zarządzaniu oraz monitorowaniu infrastruktury, również w formie Cloud. Dzięki pełnej kontroli punktów końcowych w ramach przyznanej polityki dostępu możliwa jest optymalizacja usług dla pojedynczych użytkowników. Produkty Extreme Networks pozwalają na budowę elastycznych, efektywnych kosztowo oraz bezpiecznych sieci przewodowych i WiFi z bogatą ofertą wartości dodanej. Rozwiązania umożliwiają monitorowanie, analizę ruchu, badanie aplikacji używanych w infrastrukturze oraz raportowanie na zupełnie nowym poziomie Veracomp należy do największych dystrybutorów IT w Polsce. Firma z siedzibą w Krakowie posiada rozbudowaną sieć biur handlowych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.
Kontakt: extremenetworks@veracomp.pl


Juniper networks

Juniper Networks to lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań sieciowych. Nasza propozycja to odpowiedź i jednocześnie wyzwanie dla tradycyjnego podejścia do sieci. Zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z siecią – od routingu, poprzez switching aż po bezpieczeństwo, aby sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom, przed którymi stają nasi klienci, oferując im jednocześnie możliwość tworzenia konkurencyjnego i dobrze prosperującego biznesu w przyszłości. Nasze przełomowe technologie zmieniają spojrzenie na ekonomię i możliwości sieci operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw, instytucji rządowych i sektora edukacji na całym świecie. Juniper umożliwia budowanie wysoce wydajnych sieci, które łączą skalę i wydajność przy zachowaniu elastyczności i efektywności, dzięki czemu klienci mogą jak najlepiej dopasować rozwiązania sieciowe do swoich potrzeb.


WISAT

Firma WISAT zajmuje się dostawą stacji czołowych IPTV oraz innych cyfrowych stacji czołowych w pełni wychodząc naprzeciw wymogom technologicznym telewizji cyfrowej i IPTV. Ponadto dostarcza kompleksowe rozwiązania dla branży ISP i telewizji kablowych, w tym cyfrowe stacje czołowe, optykę satelitarną, pola antenowe itp. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, firma WISAT oferuje doradztwo techniczne, programing, oraz fachowy dobór i instalację sprzętu. Oferowane rozwiązania bazują na najnowocześniejszym sprzęcie markowych, sprawdzonych firm, w tym wiodącej na rynku duńskiej firmy Triax.


Solarix

Firma INTELEK która jest właścicielem oraz producentem produktów marki SOLARIX jest również jednym z największych dostawców komponentów sieciowych i technologii telekomunikacyjnych w Czechach. Oprócz sprzedaży własnej technologii okablowania miedzianego oraz światłowodowego, firma oferuje kompletne rozwiązania sieci lokalnych, zapewniając wsparcie techniczne i doradztwo oraz organizację szkoleń. Centrala firmy INTELEK mieści się w Brnie w Czechach. W roku 2015 powstał Oddział w Polsce, który mieści się w Warszawie przy Al. Krakowskiej 106.


Mantar

Firma MANTAR jest producentem szaf metalowych teleinformatycznych na potrzeby budowy, rozbudowy oraz modernizacji sieci internetowych.
Posiadamy w ofercie szafy przystosowane do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Specjalizujemy się w produkcji szaf antywłamaniowych.
Do naszych głównych kompetencji należy produkcja szaf dedykowanych dla sieci FTTx, zaprojektowanych przez naszych projektantów zgodnie z indywidualnymi wymogami inwestora.
Od trzech lat realizujemy kompleksowe zamówienia na szafy teletechniczne oraz akcesoria światłowodowe dla wielu projektów unijnych.
Doświadczenie, które nabyliśmy podczas obsługi inwestycji w ramach projektów unijnych, pozwala nam dzisiaj zaoferować
rozwiązania, które w pełni spełniają wymogi powstające przy budowie lub modernizacji sieci.


Veracomp_dlink

D-Link jest jednym ze światowych liderów na rynku dostawców infrastruktury sieciowej. Od 30 lat oferuje innowacyjne, bardzo wydajne i intuicyjne produkty przeznaczone dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. D-Link projektuje, opracowuje i wytwarza najlepsze w branży rozwiązania obejmujące technologie sieciowe, bezprzewodowe, pamięci masowe, zabezpieczenia i systemy nadzoru IP.


Acnet

ACNET jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym od 1997 roku i specjalizującą się w dostarczaniu:
• Kompleksowych rozwiązań głosowych w zakresie technologii VoIP;
• Systemów dostępowych w oparciu o technologię Carrier Ethernet, PON, DSL oraz PoLRE;
• Rozwiązań optycznych w zakresie technologii CATV (nadajniki, EDFA, odbiorniki);
• Usług projektowania i budowy sieci światłowodowej jak i instalacji oraz konfiguracji urządzeń.
Atutem firmy ACNET jest elastyczność oraz doświadczenie zdobyte podczas kilkunastu lat obecności na rynku telekomunikacyjnym.


iqcst

Firma Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp z o.o po 20 latach istnienia na rynku zajmuje wiodącą pozycję wśród firm z branży telekomunikacyjnej.
Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla operatorów, przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz zaspokajanie ich potrzeb w dziedzinie zaawansowanych technik łączności.

Wieloletnie doświadczenie w integracji systemów zaowocowało opracowaniem platformy komunikacyjnej iqSystem dedykowanej dla realizacji usług głosowych VoIP w sieciach operatorów CATV, dostawców usług ISP oraz operatorów telekomunikacyjnych.
Stworzyliśmy aplikację iqPLI-CBD2 – która umożliwia spełnianie wymagań UKE w zakresie przenoszenia numerów.
Jesteśmy twórcą oprogramowania iqAbacus czyli kompleksowego systemu billingowego wspierającego zarządzanie firmą telekomunikacyjną które umożliwia zarazem m.in. wystawienie faktur i zarządzanie działaniami sprzedażowymi oraz serwisowymi. iqAbacus pracuje w trybie real-time billing oraz współpracuje z systemami open-source typu Asterisk.


Falesia_systemy

Firma Falesia Systemy sp. z o.o. oferuje swoje produkty dla klientów - operatorów wymagających przesyłania danych drogą radiową i naziemną. Bardzo szeroka gama produktów przeznaczonych do przesyłania danych w sposób bezprzewodowy i przewodowy spełnią wysokie wymagania stawiane przez operatorów praktycznie w każdym miejscu sieci. Firmę tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe u międzynarodowych dostawców telekomunikacyjnych oraz u operatorów telekomunikacyjnych zarówno stacjonarnych jak i komórkowych. Firma Falesia Systemy jest autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski producenta kabli światłowodowych i pasywów TELCOLINE.

Telcoline jest producentem i dystrybutorem okablowania światłowodowego oraz pasywów do budowy sieci optycznych. W ofercie Telcoline są kable napowietrzne, kable kanalizacyjne, kable światłowodowe wewnętrzne, do wdmuchiwania. Wśród pasywów można znaleźć min. przełącznice światłowodowe, mufy zewnętrzne i wewnętrzne, pigtaile, patchcordy, adaptery, uchwyty i inne akcesoria do budowy sieci napowietrznych.


infradata_narrow

Infradata jest wiodącym europejskim integratorem w zakresie dostaw, wdrożeń oraz utrzymania sieci następnej generacji (NGN - Next Generation Network) dla operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych.
Infradata jest (niezależnym od wiodących producentów oferowanych technologii sieciowych) integratorem w zakresie kompleksowych dostaw, wdrożeń oraz utrzymania sieci NGN. Pozwala to nam projektować  i dostarczać systemy szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych wymagań naszego Klienta i oczekiwań rynku. Posiadając partnerstwa z wiodącymi dostawcami technologii sieciowych oraz stosowne kompetencje i doświadczenie, zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie techniczne na każdym etapie cyklu życia projektu.


Fly mobile

Fly Mobie to marka mobilnego internetu stworzona specjalnie dla operatorów ISP, by mogli oni dostarczać swoim abonentom najwyższej jakości usługę LTE.
Projekt został zrealizowany przez Fundację Nasza Wizja, zrzeszającą operatorów z całej Polski. Całość została tak przemyślana by można było zacząć sprzedaż przy minimalnym nakładzie środków i czasu. Po roku funkcjonowania możemy powiedzieć, że wprowadzenie takiego rozwiązania było ogromnym sukcesem i w niedługiej przyszłości Fly Mobile będzie w swojej ofercie posiadać również mobilny głos. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowego rozwiązania, poprzez opracowywanie materiałów graficznych, marketingowych oraz prawnych. Dostarczamy również scenariusze sprzedaży tak by zyski każdego operatora biorącego udział w projekcie były jeszcze większe. Ważne jest to, że każdy partner staje się częścią projektu i ma na niego realny wpływ jednocześnie zachowując dużo autonomii - bo z dostarczanych przez nas materiałów można skorzystać, ale nie jest to obowiązek. Każdy operator powinien być Fly Mobile.


BEiKS B i K Machulski Sp.j.

BEiKS – dystrybutor profesjonalnego sprzętu Film Video Foto i TV
Firma BEiKS jest znanym w całej Polsce pośrednikiem w sprzedaży szerokiej gamy sprzętu do produkcji video. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy sprzęt czy akcesoria niezbędne do nagrania, obróbki i emisji materiału filmowego na potrzeby profesjonalistów, od wideofilmowców począwszy, a na dużych stacjach telewizyjnych skończywszy. Budujemy, projektujemy, doposażamy studia telewizyjne i filmowe.

Do naszych klientów należą stacje telewizyjne, telewizje kablowe, domy produkcyjne i postprodukcyjne, agencje i laboratoria filmowe, rozgłośnie radiowe, wypożyczalnie sprzętu, firmy telekomunikacyjne, szkoły i uczelnie, dostawcy usług internetowych i wiele innych instytucji prywatnych i publicznych.

 


Teleoptics

Akredytowane Centrum japońskiego koncernu Fujikura w Polsce. Firma oferuje kompletne rozwiązania do budowy sieci światłowodowych w tym : wysoko zaawansowane technologicznie spawarki i obcinarki światłowodowe, urządzenia diagnostyczno-pomiarowe oraz osprzęt pasywny .  Ponadto, projektowanie systemów światłowodowych GPON, WDM i DWDM. Firma prowadzi certyfikowane szkolenia o tematyce dot. techniki światłowodowej.


Interlab

Firma INTERLAB Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dostawców optycznej aparatury pomiarowej oraz urządzeń do spawania światłowodów na polskim rynku. Misją naszej działalności, prowadzonej od prawie 30 lat, jest nie tylko dostarczanie najwyższej klasy produktów, ale także profesjonalne doradztwo w doborze optymalnego sprzętu, wsparcie klientów na każdym etapie użytkowania sprzętu oraz profesjonalne szkolenia. Nasza firma jest wyłączymy przedstawicielem na Polskę takich marek jak FITEL, Yokogawa, AFL, Lightel, OptoTest.


LigoWave

LigoWave is Lithuanian company. We develop and produce wireless networking equipment (5Ghz and 2Ghz / 11n and 11ac):

  • PTP links (or bridges);
  • PTMP devices (Base stations and CPEs);
  • Cloud managed indoor WiFi access points.

We are looking for value added distributors, resellers and end clients who can buy our equipment.


Emitel

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce.

EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+.
Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów.
Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.


FCA

FCA działa na rynku telekomunikacyjnym już ponad 25 lat. Przez wiele lat byliśmy jednym z niewielu w Polsce ekspertów w wąskiej i specjalistycznej dziedzinie światłowodowej. Na przestrzeni ostatniej dekady bardzo zmieniły się oczekiwania klientów i wymagania rynku, dotyczące zarówno technologii, jak i oferowanych usług. Dziś wiemy, że największym wyzwaniem i wartością dodaną dla klienta jest bycie Partnerem w Biznesie. Co to oznacza? To optymalizacja procesów biznesowych poprzez budowę sieci telekomunikacyjnych następnej generacji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. 


3S

Grupa 3S z siedzibą w Katowicach obecna jest w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości blisko 3300 km oraz Klastrem Centrów Danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S świadczy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i data center dla klientów biznesowych.


tilgin

Tilgin to producent zaawansowanych abonenckich urządzeń końcowych oraz oprogramowania do zarządzania systemami abonenckimi. Wdrożenie rozwiązań firmy Tilgin pozwala na podniesienie poziomu satysfakcji klienta przy jednoczesnym wzroście poziomu zysków. Nasze rozwiązania klasy operatorskiej pozwalają na szybkie wprowadzenie indywidualnych usług zarządzanych dla ofert łączonych. Łatwość integracji rozwiązań firmy Tilgin z systemami OSS/BSS prowadzi do znaczących redukcji kosztów operatora przy jednoczesnym wzroście satysfakcji klienta i podniesieniu prestiżu marki. Systemy i rozwiązania firmy Tilgin są obecnie wykorzystywane przez ponad 100 operatorów w ponad 30 krajach świata. Tilgin powstał w 1997 roku w Sztokholmie. Firma posiada również szeroką międzynarodową sieć przedstawicieli handlowych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: www.tilgin.com


salumanus-small

Salumanus jest firmą informatyczną dostarczającą zaawansowane komponenty i urządzenia stosowane w wydajnych systemach teleinformatycznych oraz infrastrukturze transmisji, składowania i udostępniania danych. Firma powstała, by wspierać specjalistyczną wiedzą i usługami swoich partnerów, t.j. producentów nowoczesnych rozwiązań IT, integratorów systemów informatycznych, dostawców usług teleinformatycznych oraz firmy telekomunikacyjne.
Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, ich zaangażowaniu w działalność firmy i ciągłemu poszerzaniu naszych kompetencji, oferujemy Partnerom dogłębną ekspertyzę potrzeb i przygotowanie profesjonalnej oferty handlowej. Bezpośredni kontakt z Producentami oraz Partnerami Handlowymi pozwala na zacieśnienie współpracy oraz wsparcie sprzedaży fachową wiedzą i usługami serwisowymi dostosowanymi do potrzeb każdego projektu. Stawiamy na długofalową współpracę zarówno z dostawcami, jak i odbiorcami naszych produktów i usług.
Partnerzy naszej firmy mają także możliwość skorzystania ze wsparcia posprzedażnego w postaci pomocy w uruchomieniu i konfiguracji produktów, telefonicznego wsparcia technicznego czy też szkoleń dla przyszłych użytkowników dostarczanych produktów.


Flowmon

FlowMon jest międzynarodowym dostawcą (producentem i wytwórcą) rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa sieci, wyspecjalizowanym w kontroli przepływu informacji (NetFlow / IPFIX), Systemu Wykrywania Anomalii (NBA, NBAD), Retencji Danych IP (IP Data Retention) i Legalnego Podsłuchu IP (IP Lawful Interception). Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań o najlepszej wydajności i prostych w obsłudze.
FlowMon jest liderem na rynku monitorowania transmisji sieciowej i NBA, który jest uznawany przez firmę Gartner w jako nowy kierunek rozwoju dla rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego nowej generacji takich jak IDS/IPS czy firewall. Przy pomocy FlowMon, flagowego produktu, nasi partnerzy byli w stanie zaadresować rosnące potrzeby klientów w zakresie monitorowanie przepływu informacji i NBA, a także sprzedawać nowe rozwiązania dotychczasowym klientom (od 50 komputerów wzwyż) i zwiększyć przychody.
Sukces naszych partnerów pozwolił nam ugruntować silną pozycję na rynku z ponad 700 instalacjami i referencjami u takich klientów jak Orange PL, T-Mobile, AVG, Ministerstwa Obrony, UPC, Saab czy Aegon. Mamy partnerów handlowych i klientów w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Czechach, Polsce, Japonii i Korei Południowej i wciąż poszukujemy wykwalifikowanych partnerów (VAR/VAD) na całym świecie.