Firmy zainteresowane objęciem patronatu prosimy o kontakt poprzez e-mail:

Klaudia Latosik
Specjalista ds. Public Relations
klaudia.latosik@kike.pl
tel.: +48 509 327 803


TV Sat Magazyn

"TV-Sat Magazyn" jest wysokonakładowym miesięcznikiem, który posiada rzeszę stałych i wiernych czytelników. Jest magazynem satelitarno-kablowym zawierającym opisy i nowości z dziedziny telewizji satelitarnej i kablowej oraz telekomunikacji i elektroniki. Misją wydawcy jest wspomaganie procesów edukacyjnych dotyczących nowoczesnych technologii satelitarnych, audiowizualnych, telekomunikacyjnych i informatycznych, które w sposób wręcz rewolucyjny przekształcają otaczającą nas rzeczywistość społeczną i gospodarczą.


 

„Tv Lider” jest magazynem branżowym ukazującym się od 2003 r. Skierowany jest do osób profesjonalnie związanych z telewizją. Przeczytać w nim można informacje dotyczące: nowości programowych, warsztatu i etyki dziennikarskiej, radiokomunikacji naziemnej i satelitarnej, pozyskiwania i utrzymania telewidzów, prezentacji stacji telewizyjnych, najnowszej techniki, inżynierii dźwięku i obrazu, badania rynku oglądalności, reklamy.

 


 

Magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier jest wydawany od 1997 roku. Grupą docelową czytelników są mężczyźni w wieku 17-65 lat, w tym instalatorzy i entuzjaści telewizji cyfrowej, a także firmy TV-SAT, nadawcy, operatorzy satelitarni i kablowi. SATKurier.pl jest jednym z największych medialnych portali internetowych w Polsce.

 


 

di24.pl znany pod nazwą Dziennik Internautów lub DI (di.com.pl) jest polskim serwisem informacyjnym poświęconym Internetowi.

 


 

Telekabel & digital tv to jedyne na polskim rynku pismo kierowane bezpośrednio do operatorów komunikacji elektronicznej, nadawców telewizyjnych kanałów tematycznych oraz firm dostarczających kontent i technologie niezbędne dla rozwoju ich biznesu.

 


 

Okablowani.pl to blog o prawie w telekomunikacji, którego autorami są partnerzy kancelarii itB Legal, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców telekomunikacyjnych, świadczącej usługi z zakresu m.in. prawa telekomunikacyjnego, cywilnego, pracy, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, budowlanego i podatkowego.

 


 

ICT Professional to kwartalnik, który dociera do wszystkich operatorów ISP i TVK w Polsce. Jego lektura przybliża najnowsze trendy w branży ICT, dostarcza najświeższych informacji dotyczących branży internetowej oraz kształtuje społeczeństwo informatyczne w Polsce. ICT Professional jest obecny na największych konferencjach branży ICT w kraju i w Europie.

 


 

itB Legal Bazański, Grabiec Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska świadczy usługi doradztwa prawnego głównie dla podmiotów z branży telekomunikacyjnej, specjalizując się w zagadnieniach związanych z prawem telekomunikacyjnym i mechanizmami wprowadzonymi ustawą o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, a także w prawie budowlanym i procesach inwestycyjnych, w tym zwłaszcza w telekomunikacji, w tworzeniu oraz negocjowaniu kontraktów i umów, w doradztwie podatkowym i korporacyjnym (obsługa organów spółek handlowych, procesy tworzenia, łączenia, podziału spółek), a także w prawie pracy i prawie konsumenckim. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, współpraca z doradcami podatkowymi i gronem specjalistów, pozwala kancelarii na świadczenie usług doradztwa prawnego na najwyższym poziomie. Partnerzy kancelarii od wielu lat wspierają merytorycznie KIKE, przede wszystkim jako aktywni członkowie GRAP.


 

Polska Szerokopasmowa

Portal Polska Szerokopasmowa jest tworzony w ramach projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa, realizowanego w ramach 7. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Stanowi on zespół zintegrowanych portali internetowych zawierających informacje dla przedsiębiorców, obywateli oraz administracji publicznej, a także materiały informacyjno-edukacyjne poświęcone problemom inwestycji szerokopasmowych, łączności cyfrowej, cyfryzacji, nowych mediów i szeroko pojętej komunikacji elektronicznej. W ramach portalu dostępne będą także bazy danych i bazy wiedzy.