grill party

Niezapomiane Grill Party na XVIII Konferencji KIKE

Po całym dniu pełnym ciekawych prelekcji i paneli dyskusyjnych o godz. 18:00 rozpoczęły się wieczorne atrakcje. Dla uczestników, którzy lubią dużą dawkę adrenaliny przygotowaliśmy ludzką procę i bungee. Chętnych na te atrakcje nie brakowało, ale warto było czekać w kolejce.

fot 7

fot 6

Miłośnicy szybkiej jazdy mogli sprawdzić swoje umiejętności w symulatorze bolidu Formuły 1. Najbardziej uzdolnionym kierowcą okazał się p. Wojciech, który pokonał całą trasę w 3.27.920. Zwycięzca otrzyma wspaniały puchar.

fot 2

W Huawei Sport Park na uczestników czekało mnóstwo świetnej zabawy. Można było wspiąć się na ścianę o wysokości 8 m, wziąc udział w turnieju piłarskim na boisku mega piłkarzyków, czy postrzelać z karabinu na podczerwień, który powstał w oparciu o wojskową technologię armii amerykańskiej. Tereny dookoła hotelu idealnie nadają się na tego typu zabawę, dlatego uczestnicy konferencji chętnie strzelali z elektronicznego paintballa.

fot 5

O 19:30 rozpoczął się Grill Party w amerykańskim stylu. Kucharze zadbali o odpowiednie menu: była pyszna wołowina pieczona na ruszcie, czy ugotowane kolby kukurydzy. Organizatorzy wieczoru, wspólnie ze srebrnym sponsorem firmą xbest, przygotowali xbest Quiz. W konkursie wzięło udział sześć drużyn, które dzielnie odpowiadały na często niełatwe pytania. Najlepszą drużyną okazała się "Banda Piotrka", która wygrała fontannę z miłą zawartością.

fot 8

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij