przygotowania-1

Cisza przed największą konferencją z branży ISP – przygotowania trwają!

Pieczołowicie przygotowujemy i pakujemy prezenty oraz pakiety dla Gości. Mamy prawie 600 pakietów i kilka sal konferencyjnych.

przygotowania-3przygotowania-2

Nad organizacją czuwa jak zawsze profesjonalny i zaangażowany zespół KIKE Events. Działamy na wysokich obrotach przygotowując się do największego eventu branży ISP i telekomunikacyjnego w Polsce! Wszystko po to aby zaskoczyć Was nie tylko wysokim poziomem merytoryki, ale i atrakcjami! Już niebawem pakiety uczestnictwa będą Wasze!

przygotowania-5przygotowania-6

Chociaż w salach konferencyjnych widać pustki, to wierzcie nam, że to cisza przed największą konferencją z branży ISP! Przygotowaliśmy dla Was profesjonalne sale konferencyjne, prelengentów i panele dyskusyjne na najwyższym poziomie. A wieczorem prawdziwa wisienka na torcie: Pierwsza noc kabaretowa na wieczornej gali KIKE – dzięki firmie XBEST,  symulator Porsche sponsorowany przez firmę BKT ELEKTRONIK oraz Whisky & Wine Casino jako atrakcja firmy Infradata. Odliczamy godziny do wspólnego spotkania!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij